Stand Nr Kategorier Kontakt
2080.no
(N2080.no AS)
B03-29 Kjøkken og serveringsmateriell
Kristin Nilsson
kristin@2080.no
www.2080.no
Ahlsell Norge
(Ahlsell Norge AS)
B02-38 Annet Rekvisita og forbruksvarer Rengjøring Teknisk utstyr og service
Sara-Elisabeth Krantz
sara-elisabeth.krantz@ahlsell.no
A La Carte
(A La Carte Produkter AS)
B03-09 Mat og drikke
Kathrine Sørhaug
kathrine@alacarte.no
www.alacarte.no
Altia Norge
(Altia Norway AS)
B02-54 Vin og brennevin
Truls Gundersen
truls.gundersen@strom.no
http://www.altia.no/
Antibac
(Antibac AS)
B01-38 Rekvisita og forbruksvarer Rengjøring
Jan Magne Håbakk
jmh@antibac.no
www.antibac.no
Anticimex
(Anticimex AS)
B01-60 Tjenester og service
Pål Erik Lomtjernbakken
pal.erik.lomtjernbakken@anticimex.no
Arcus Norway
(Arcus Norway AS)
B01-26 Mat og drikke Vin og brennevin
Søren Nielsen
soren.nielsen@arcus.no
www.arcus.no
Arvid Nordquist AS
(Arvid Nordquist Norge AS)
B03-34 Mat og drikke
Henning Romsaas
henning.romsaas@arvidnordquist.no
www.arvidnordquist.no
Asko
(Asko Norge AS)
B02-27 Kjøkken og serveringsmateriell Mat og drikke Rekvisita og forbruksvarer Rengjøring Teknisk utstyr og service Tjenester og service Vin og brennevin Øl og mineralvann
Trond Langrud
trond.langrud@asko.no
www.asko.no
AS Pals B01-30 Mat og drikke
Lise Raanaas Haavind
lise.raanaas@pals.no
www.pals.no
ASSA ABLOY Hospitality AS B02-17 Teknisk utstyr og service
Anniken Hornsletten
anniken.hornsletten@assaabloy.com
www.assaabloyhospitality.com/marine
AV Design
(AV Design A/S)
B03-13 Annet Teknisk utstyr og service
Morten Kvamme
morten.kvamme@avdesign.no
www.avdesign.no
Bache-Gabrielsen Cognac
(Bache-Gabrielsen Norge)
B03-20 Vin og brennevin
Anita Aaserød
anita@bache-gabrielsen.no
www.bache-gabrielsen.no
Bama Storkjøkken/Køltzow
(Bama Storkjøkken AS)
B03-21 Mat og drikke
Håvard Ravn Larsen
hrl@bama.no
www.bama.no
BAXT
(Baxt AS)
B02-19 Mat og drikke
Åge Thomassen
aage.thomassen@baxt.no
www.baxt.no
Bentley-Burgess-Sola
(Bentley Europe BV And Wara)
B01-56 Interiør og uniformer Mat og drikke Teknisk utstyr og service
Dion Bosch
dion@bentleyeurope.com
www.bentelyeurope.com
Canon stand
(Canon Norge AS)
B03-04 Teknisk utstyr og service
Gunnar Falkenberg Kjøde
gunnar.kjode@canon.no
www.canon.no
Casa Bacardi
(Bacardi Norge AS)
B02-12 Vin og brennevin
Tommy Jacobsen
tjacobsen@bacardi.com
www.bacardi.com
CFR Rengjøringsmaskiner
(Fakta Maskin & Eiendomsservice AS)
B03-46 Rengjøring
Bjarne Appelquist
bjarne@faktamaskin.no
http://www.faktamaskin.no
Coca-Cola
(Coca-Cola Enterprises Norge AS)
B02-49 Mat og drikke
Ivar Vigdal
ivigdal@cokecce.com
www.coca-cola.no
Culina - Nortura Proff - Solera Uteliv
(Enor AS)
B03-11 Kjøkken og serveringsmateriell Mat og drikke
Kathrine Starheim
kbs@culina.no
www.culina.no
Danora AS B02-10 Mat og drikke
Tommy Olsen
tommy@danora.no
www.danora.no
Diageo
(Diageo Norway AS)
B02-26 Vin og brennevin
Christian Mansfeldt
christian.mansfeldt@diageo.com
www.diageo.com
Dometic
(Dometic Norway AS)
B01-22 Annet Interiør og uniformer Tjenester og service
Tone-Christin Berg
tone.berg@dometic.com
www.dometic.com
Duni AS
(Duni AB)
B03-27 Rekvisita og forbruksvarer
Geir Wiggen
geir.wiggen@duni.com
www.duni.com
Ecolab
(Ecolab AS)
B03-07 Rengjøring
Henning Brun
henning.brun@ecolab.com
www.ecolab.no
Edrington Norway
(Edrington Norway AS)
B02-08 Vin og brennevin
Vegar Hafstad
vegar.hafstad@edrington.no
www.edrington.no
Egge Gård
(Egge Gård AS)
B03-10 Mat og drikke Vin og brennevin
Håkon Steinbo
hakon@egge.as
www.eggegaard.no
Electrolux Professional AS B03-35 Kjøkken og serveringsmateriell
Christen Stray
christen.stray@electrolux.no
www.electrolux.com/professional
Engrosfrukt
(Engrosfrukt AS)
B02-41 Mat og drikke
Olav Slette
olav@engrosfrukt.no
www.engrosfrukt.no
Feldts Fisk & Skalldyr AS B02-21 Mat og drikke
Oddvar Deilkås
oddvar@feldts.no
www.feldts.no
Fiber ProTector Norge AS B02-37 Tjenester og service
Peder Staubo
peder.staubo@fiberprotector.com
www.fiberprotector.com
Figgjo AS B01-40 Annet Kjøkken og serveringsmateriell
Anne Torunn Espedal
anne.torunn.espedal@figgjo.no
www.figgjo.no
Findus Norge AS B01-47 Mat og drikke
Fredrik Birkeland
fredrik.birkeland@no.findus.com
www.findusfoodservice.no
Firesafe brannsikring
(Firesafe AS)
B02-14 Annet Teknisk utstyr og service
Anne Friberg
anne.friberg@firesafe.no
www.firesafe.no
Flage Interiør
(Flage Interiør AS)
B01-23 Kjøkken og serveringsmateriell Rengjøring
Rolf Flage
flage@flage.no
www.flage.no
Fondberg Beverage Group
(Fondberg AS)
B03-08 Vin og brennevin
Morten Lillenes
morten.lillenes@fondberg.no
www.fondberg.no
Foodtech
(Foodtech interiør og storkjøkken)
B01-09 Interiør og uniformer Kjøkken og serveringsmateriell
Raymond Wiig
raymond@foodtech.no
www.foodtech.no
Gardelo Interiørtekstil AS B01-28 Interiør og uniformer
Erik Spjøtvold
erik@gardelo.no
www.gardelo.no
Gastronaut AS B01-20 Kjøkken og serveringsmateriell Mat og drikke Rekvisita og forbruksvarer Teknisk utstyr og service
Trygve Nygaard
trygve@gastronaut.no
www.gastronaut.no
GK Inneklima
(GK Inneklima AS)
B02-29 Teknisk utstyr og service
Roger Grafsrønningen
roger.grafsronningen@gk.no
www.gk.no
Gottit AS B02-02 Mat og drikke
Knut H. Kristiansen
knut@gottit.no
www.gottit.no
Gourmetcompagniet
(Gourmetcompagniet AS)
B03-14 Mat og drikke
Siri Bergmann Lossius
siri@gourmetcompagniet.no
www.gourmetcompagniet.no
GRESS-Gruppen AS B02-01
Britt Strand
britt@gress.no
GRESSnett - Millum Procurement
(Horecamarket AS)
B01-05 Annet
Halvor Strand
halvor.strand@horecamarket.no
www.horecamarket.no
Grilstad Storkjøkken
(Grilstad AS)
B02-20 Mat og drikke
Åge Iselvmo
age.iselvmo@grilstad.no
www.grilstad-storkjokken.no
Harahorn Gin - Gin & tonic bar
(Det Norske Brenneri AS)
B01-48 Vin og brennevin
Jakob Nelvik
jakob@detnorskebrenneri.no
www.detnorskebrenneri.no
Haugen-Gruppen Foodservice
(Haugen-Gruppen AS)
B02-11 Mat og drikke
Mats Johansson
mats.johansson@haugen-gruppen.no
www.haugen-gruppen.com
Hennig-Olsen Is B02-34 Mat og drikke
Leif Tjønsø
leif.tjonso@hennig-olsen.no
www.hennig-olsen.no
Hervik/Taga Foods
(Rogaland Konservefabrikk AS)
B03-05 Mat og drikke
Arne Bengtsson
arne.bengtsson@ab-service.no
www.hervik.com
Hilding Anders - Jensen
(Hilding Anders Norway AS)
B01-24 Interiør og uniformer
Helge Ugstad
helge.ugstad@hildinganders.com
www.jensen.no
Høie of Scandinavia
(Mascot Høie AS)
B01-03 Interiør og uniformer
Anikken Solbakk Frengen
asf@hoie.no
www.hoie.no
Hoshizaki Norge B02-35 Teknisk utstyr og service
Jostein Treverket
jost@gram-commercial.com
www.hoshizaki-europe.com
Hotel Home
(Carlsson Design AS)
B01-15 Interiør og uniformer
Martin
martin@hotelhome.no
www.hotelhome.no
Huhtamaki Foodservice Nordic
(Huhtamaki Foodservice Nordic Oy, Norway )
B02-46 Mat og drikke
Lise Ramberg
lise.ramberg@huhtamaki.com
www.huhtamaki.com
Iwmac
(IWMAC Norway AS)
B01-16 Teknisk utstyr og service
Marte Engdal
marte.engdal@iwmac.no
www.iwmac.no
JÆDER
(JÆDER Ådne Espeland A/S)
B03-16 Mat og drikke
Guro Espeland
guro@jaeder.no
www.jaeder.no
JDE Professional B02-22 Mat og drikke
Øyvind Hansen
oyvind.hansen@jdeconffee.com
www.friele.no
Jensen & Co
(Jensen & Co As)
B03-17 Mat og drikke
Sissel Bjørk Dahl
sissel@jensenco.no
www.jensenco.no
Kaffeknappen
(Nestlé Norge AS)
B02-03 Mat og drikke Tjenester og service
Katrine Tretteng
katrine.tretteng@no.nestle.com
www.nestle.com
Kärcher
(Kärcher AS)
B02-44 Rengjøring
Hans Jørgen Korperud
hans.jorgen.korperud@karcher.no
www.karcher.no
Katrin/Metsä Tissue
(Metsä Tissue AB)
B01-36 Rekvisita og forbruksvarer Rengjøring Teknisk utstyr og service
Kjell Foss
kjell.foss@metsagroup.com
Kristiania Gourmet AS B02-05 Mat og drikke
Gunnar Bergsten
gunnar@kb-as.no
www.kristianiagourmet.no
KS Møbler - Interiør AS B03-33 Annet
Per Corneliussen
per@ksmobler.no
www.ksmobler.no
Kulinaris
(Kulinaris AS)
B02-16 Mat og drikke
Roar Langli
roar@kulinaris.no
www.kulinaris.no
Lantmännen Unibake Norway AS B03-23 Mat og drikke
Øyvind Rypås
oyvind.rypas@lantmannen.com
www.lantmannen-unibake.no
Lavendel Hygiene AS/3M
(Lavendel Hygiene AS)
B01-10 Rengjøring Teknisk utstyr og service
Kenny Rubani
kr@lavendelhygiene.no
www.lavendelhygiene.no
Lilleborg AS B01-58 Rengjøring
Brian Ask Sørensen
brian.ask.sorensen@lilleborg.no
www.lilleborg.no
Macks Ølbryggeri
(Macks Ølbryggeri AS)
B03-25 Øl og mineralvann
Pernille Kolsing
pernille.devold.kolsing@mack.no
www.mack.no
Måndalen
(Måndalen Trevare AS)
B02-42 Interiør og uniformer
Sigbjørn Sørli
sigbjorn@mandalen.no
www.mandalen.no
Marexim AS B03-03 Mat og drikke
Vegard Johansen
vegard@marexim.no
www.marexim.no
Metos AS B01-31 Kjøkken og serveringsmateriell
Liv Haugen
liv.haugen@metos.com
www.metos.com
Midsona Norge AS og Løfbergs Lila
(Midsona Norge AS)
B02-13 Mat og drikke
Grethe Fangan
grethe.fangan@midsona.no
www.midsona.no
Mills Proff Partner B01-13 Mat og drikke
Morten Tønder Iversen
morten.tonder.iversen@mills.no
www.millsproffpartner.no
Mühldorfer
(Mühldorfer GmbH & Co. KG)
B02-04 Annet
Eva-Maria Casagrande
muehldorfer@anseris.ch
www.muehldorfer.com
N3Zones Group B01-32 Rengjøring
Dag Hognerud
dag.hognerud@n3zonesgroup.no
www.n3zonesgroup.no
Nærbakst
(Nærbakst AS)
B01-08 Mat og drikke
Per-Otto Nedrelid
per-otto.nedrelid@narbakst.no
www.narbakst.no
NCH B02-39 Rengjøring Tjenester og service
Geir Dokken
geir.dokken@nch.com
www.ncheurope.com
Nespresso
(Nespresso Norge)
B02-06 Mat og drikke
Lars Fredius
lars.fredius@nespresso.com
www.nespresso.com/pro
Nokas Cash Handling
(Nokas Verdihåndtering AS)
B02-30 Teknisk utstyr og service Tjenester og service
Lars Anderssen
lars.anderssen@nokas.no
www.nokasverdi.no
Norengros
(Norengros AS)
B01-12 Interiør og uniformer
Lars Kristiansen
lars.kristiansen@norengros.no
www.norengros.no
Norrek Dypfrys
(Norrek Dypfrys AS)
B03-02 Mat og drikke
Erik Wellerop
erik@norrek.no
www.norrek.no
Norrøna Storkjøkken AS B01-44 Kjøkken og serveringsmateriell
Lars Hellum
lars.hellum@norrona.net
www.norrona.net
Norsk Storhusholdning B01-34 Mat og drikke
Kai R. Ulven
kai.ulven@hoff.no
www.nsh.as
Nor Tekstil
(Nor Tekstil AS)
B02-23 Annet
Ole-Martin Frimannslund
ole-martin@nortekstil.no
www.nortekstil.no
Nortura Proff/Culina/Solera
(Nortura Proff)
Mat og drikke
Kari Langbraaten
kari.langbraaten@nortura.no
www.norturaproff.no
Odd Langdalen Frukt og Grønt
(Odd Langdalen AS)
B02-25 Mat og drikke
Simen Larsen
simen@langdalen.no
www.langdalen.no
Oluf Lorentzen AS B02-28 Mat og drikke
Tom Erling Berg
tom.erling.berg@oluf.no
www.oluf.no
Omega Holtan AS, Elekgro
(Omega Holtan AS)
B02-33B Tjenester og service
Bjørn Auby
bjorn.auby@omegaholtan.no
www.omegaholtan.no
One-Shot Norge AS B02-33 Mat og drikke
Elisabeth Vallgård
salg@one-shot.no
Orkla
(Orkla Foods Norway)
B02-36 Mat og drikke
Heidi von Trepka
heidi.von.trepka@orkla.no
Otrum
(Otrum AS)
B01-46 Teknisk utstyr og service
Helen Bateson
helen.bateson@otrum.com
www.otrum.com
PELIAS Norsk Skadedyrkontroll
(A1 PELIAS Norsk Skadedyrkontroll)
B01-18 Tjenester og service
Magnus Mortensen
mmmm@pelias.no
www.pelias.no
Pernod Ricard Norway
(Pernod Ricard Norway AS)
B01-01 Vin og brennevin
Marit Brønn
marit.bronn@pernod-ricard.com
www.pernod-ricard-norway.no
Pure Water
(The Pure Water Company AS)
B03-18 Mat og drikke Rekvisita og forbruksvarer Øl og mineralvann
Christian Smedal
christian.smedal@purewater.eu
www.purewater.no
Qicraft Norway AS B03-19 Annet
Tony Nervander
tony.nervander@qicraft.no
www.qicraft.no
Q-Meieriene
(Q-Meieriene AS)
Mat og drikke
Terje Øyrås
terje.oyras@kavli.no
www.q-meieriene.no
Rational
(Rational Scandinavia AB)
B02-15 Kjøkken og serveringsmateriell
Sara Claesson
s.claesson@rational-online.com
www.rational-online.com
Restaurantassistanse AS B02-18 Tjenester og service
Hege Bergan
hege@restaurantassistanse.no
www.restaurantassistanse.no
Ridderheims
(Ridderheims AS)
B01-55 Mat og drikke
Espen Olsen
espen@ridderheims.no
www.ridderheims.no
Ringnes AS B01-54 Øl og mineralvann
Jarle Frilseth
jarle.frilseth@ringnes.no
www.ringnes.no
Roar Stang Kjøtt AS B03-01 Mat og drikke
Finn Egil Borge Hansen
finn-egil@roarstang.no
www.roarstang.no
Robert Prizelius AS B01-07 Vin og brennevin
Rune Aasen
rune.aasen@prizelius.no
www.prizelius.no
Rørosmeieriet AS Mat og drikke
Dagfinn Pedersen
dagfinn.pedersen@rorosmeieriet.no
www.rorosmeieriet.no
Santa Maria Norge
(Santa Maria Norge AS)
B02-07 Mat og drikke
Katrine Willas Bure
katrine.bure@paulig.com
www.santamariafoodservice.no
Schindler Heis
(Reber Schindler Heis)
B01-27 Teknisk utstyr og service
Kjetil Paulsrud
kjetil.paulsrud@no.schindler.com
www.schindler.no
Select - Food with flavour
(Select Gruppen AS)
B03-12 Mat og drikke
Trond Espen Hansen
trond@selectgruppen.no
www.selectgruppen.no
SERAX
(Serax)
B03-31 Annet
Megan Putz
megan@serax.com
www.serax.com
Sletten Norge
(Sletten Norge AS)
B03-38 Mat og drikke
Knut Wilsbeck
knut@slettennorge.com
www.slettennorge.com
Smartbar
(Smartbar AS)
B03-40 Interiør og uniformer Kjøkken og serveringsmateriell
Mathias Hesselmann
mathias@smartbar.no
www.smartbar.no
Solera Uteliv
(Solera Uteliv AS)
Mat og drikke Vin og brennevin Øl og mineralvann
Stein-Erik Treverket
stein.erik@solera.no
www.solera.no
Staples Solutions B01-14 Interiør og uniformer Rekvisita og forbruksvarer Rengjøring
Tommy Grytten
tommy.grytten@staples-solutions.com
www.staplesadvantage.no
Sverre W. Monsen
(Sverre W. Monsen AS)
B02-40 Interiør og uniformer
Camilla Valen
camilla@swm.no
www.swm.no
Synnøve Finden og Q-Meieriene og Røros Meieriene
(Synnøve Finden AS)
B02-09 Mat og drikke Øl og mineralvann
Hans Jørgen Vogtengen
hjv@scandza.no
www.synnove.no
Tellefsen
(Preben Tellefsen AS)
B02-32 Interiør og uniformer
Preben Tellefsen
preben@tellefsen.no
www.tellefsen.no
Tine Partner B03-39 Mat og drikke
Pål Jetmundsen
pal.jetmundsen@tine.no
Tork Produkter
(Essity Norway AS (tidl SCA Hygiene Products AS))
B01-06 Rekvisita og forbruksvarer
Elisabeth Enger
elisabeth.enger@sca.com
www.essity.com
UniformPartner AS B02-53 Annet
Merethe Aarsheim
merethe@uniformpartner.no
www.uniformpartner.no
Unilever Foodsolutions
(Unilever AS)
B01-02 Mat og drikke
Bjørn Jørgensen
bjorn.jorgensen@unilever.com
www.ufs.com
Unique Food
(Unique Food AS)
B02-31 Mat og drikke
Lars Mørkås
lars@uniquefood.no
www.krogab.no
United Bakeries Norway AS B03-06 Mat og drikke
Ole Kristian Kristiansen
ole.kristian@united-bakeries.no
www.united-bakeries.no
Viju
(Viju Norge AS)
B01-62 Teknisk utstyr og service
Morten Strømø
morten.stromo@vijugroup.com
www.vijugroup.com
VITO
(Vitofilter Norge AS)
B01-04 Teknisk utstyr og service
Thoralf Huth
post@vitofilter.no
Witre AS B01-57 Teknisk utstyr og service
Bengt Klock
bengt.klock@witre.no
www.witre.no
Wittusen & Jensen
(Wittusen & Jensen a.s.)
B02-24 Teknisk utstyr og service Tjenester og service
Andre Tønnesen
ast@wj.no
www.wj.no